Kompleks Wypoczynkowy Dąbie

Las, woda i luz… masz to w naturze. Kompleks Wypoczynkowy Dąbie położony jest w sercu pojezierza lubuskiego (25 km od Zielonej Góry), w samym środku sosno-dębowego lasu, nad jeziorem Wielkim (pierwsza klasa czystości wody). Beztroskie wakacje zapewniają drewniane domki z tarasem i widokiem na jezioro oraz strzeżone kąpielisko z piaszczystą plażą i parkiem wodnym.
Wszystko w jednym miejscu: rekreacja na wodzie (rowery, kajaki, deski SUP) oraz nauka pływania na desce SUP z instruktorem, park linowy, animacje dla dzieci i dorosłych, jezioro raj dla wędkarzy.
Kulinarnie pakiet pełen smaku: śniadania i obiadokolacje – szwedzki bufet z ciepłymi i zimnymi daniami z naturalnych, regionalnych produktów lub pełne wyżywienie. Kawiarnia, Restauracja, Grill, Steak House i Foodtruck. Króluje kuchnia polska i ryby, a także dania grillowe, burgery, street food, makarony.
Bogata oferta dla dzieci – Akademia Przygody to półkolonie i kolonie, których jesteśmy organizatorem. Zabawa i kreatywność. Niezapomniana zabawa i przygoda pod czujnym okiem pozytywnie nakręconej kadry. Szalona i kreatywna zabawa na łonie natury. Zapewniamy transport z Zielonej Góry i Krosna Odrzańskiego. Liczne place zabaw, cudowna plaża, bezpieczeństwo i relaks. Wypoczynek naturalnie i kulturalnie – Lubuskie Lato Kulturalne – cykl wydarzeń kulturalno-artystycznych. Koncerty najlepszych wykonawców, teatr, kabaret na profesjonalnej scenie nad jeziorem. Kultowe wydarzenia, niezapomniane wrażenia, cudowny klimat.